Поиск

Лучшая карта:Уже скачали: 22361 

Обновлённые карты и обзоры:

 • Политические карты мира
  [ 7 карт] скачали 13537 раз
 • Карта волостей Ленинградской области
  [ 9 Mb] скачали 2987 раз
 • Detailed political map of the world
  [ 1 map] скачали 5577 раз
 • Топографическая карта дельты Волги (1 км)
  [ 27 Мб] скачали 7172 раз
 • Топографическая карта Пскова (250м)
  [8.12 Mb 1 карта] скачали 16749 раз
 • Топографическая карта Сахалина (2 км)
  [ 55 Мб] скачали 7235 раз
 • Подробные карты России
  [ 5 карт] скачали 132814 раз
 • Карты Санкт-Петербурга
  [ 18 карт] скачали 3147 раз
 • Карта Западной Европы
  [ 1 карта] скачали 3973 раз
 • Топографическая карта Санкт-Петербурга (500 м)
  [ 43.6 Мб] скачали 180 раз
 • Топографическая карта Санкт-Петербурга (2022)
  [ 49.3 Мб] скачали 170 раз
 • Топографическая карта Санкт-Петербурга (250 м)
  [ 46.8 Мб] скачали 132 раз
 • Карты Большого Санкт-Петербурга [агломерация]
  [ 3 карты] скачали 6344 раз
 • Районы города Санкт-Петербурга
  [ 2 карты] скачали 34319 раз
 • Административные карты Санкт-Петербурга
  [ 7 карт] скачали 164 раз

 • Площади стран мира
  прочитали 20046 раз
 • География Санкт-Петербурга
  прочитали 6316 раз
 • География Европы
  прочитали 4264 раз
 • География Сочи
  прочитали 2634 раз
 • География Псковской области
  прочитали 16352 раз
 • Газопроводы России
  прочитали 26813 раз
 • Geography of Russia
  прочитали 178 раз
 • География Германии
  прочитали 2643 раз
 • География Казахстана
  прочитали 579 раз
 • География Болгарии
  прочитали 2624 раз
 • Другие версии сайта

  Перейти на мобильную версию сайта
  Перейти на телеграм-версию сайта

  Форма входа

  Географический авторский проект fedoroff.net 2022 год | Вы Гость×|
  Статьи | Файлы | Альбомы | Новости | Лучшие | Блог | Карта сайта | Контакты |

  Блог

  Главная » 2022 » Июнь » 12 » Чи спричинять мультяшні хот-доги і танцюючі діджеї загибель для скачок?

  19:18

  Чи спричинять мультяшні хот-доги і танцюючі діджеї загибель для скачок?


  Найзнаменитіша матчева стрибка в історії скачок відбулася в 1938 році на іподромі Пімліко в Балтіморі. Там найкраща скакова кінь західного узбережжя, Сібісквіт, перемогла кращу кінь східного узбережжя, військового адмірала, з перевагою в чотири довжини на дистанції 1 3/16 милі, тієї самої, на якій щорічно проводяться недавно завершилися скачки Preakness Stakes. 

  Крім 40 000 глядачів, присутніх на скачках, близько 40 мільйонів людей по всьому світу дивилися радіотрансляцію скачок двох коней, включаючи Франкліна Делано Рузвельта, який перервав засідання Кабінету міністрів, щоб послухати. З тих пір скачки опустилися на кілька ступенів спортивних сходів, але вони як і раніше процвітають на декількох іподромах і залучають мільйони випадкових глядачів і любителів ставок щовесни в сезон "Потрійний Корони". Вже давно увійшло в моду передбачати швидку кончину цього виду спорту, але раз по раз скачки якимось чином зберігаються, хоча, ігрові автомати онлайн заполонили всю азартну сферу.

  Але чи може відеогра, прив'язана до коливань на криптовалютному ринку, стати тією соломинкою, яка зламає спину чистокровного коня?

  Скачки з танцями

  Як і належить крипто - і метавсесвіту, Runiverse від Elite Token за своєю суттю відносно проста і, принаймні, трохи нагадує скачки.

  Як "Сибіскуїт проти військового адмірала", кожна гонка Runiverse-це скачки. Тільки замість живих, дихаючих коней суперниками є анімовані NFT, кожен з яких являє собою окрему монету, або токен. Кожен забіг триває 30 секунд, і переможець визначається по тому, ринкова вартість якого токена за цей час виросте найбільше.

  По іншу сторону віртуального вікна, кожна ставка play to earn (P2E) являє собою однорангових парі з криптовалютой по $5 за штуку, де кожен учасник вибирає свій фаворит з декількох беруть участь токенів. Переможець подвоює свої гроші за вирахуванням 5% надбавки, яка в основному розподіляється між власниками анімованих НФТ - включаючи хлопця в костюмі хот-дога! - представляють бігунів (або скінів) і траси, по яких вони біжать. Згідно з прес-релізом, ці NFT будуть продаватися на аукціоні раз на два тижні. За оцінками Elite Token, власники Skin NFT можуть заробити $ 120 000 на рік, тоді як власники Track NFT - $270 000.

  Один з консультантів Elite Token, Джиммі Уайт, повідомив US Bets, що, хоча компанія веде переговори з кількома спортсменами і знаменитостями з приводу використання імені, образу і подібності для різних Нфт Runiverse, поки що єдині, хто підписав угоду, - це співзасновник токена Джанлука Ваккі і його дружина Шерон Фонсека. 

  Ваккі, описаний у прес-релізі як "італійський мультимільйонер, Фондовий магнат, який став діджеєм", набрав більше 22 мільйонів передплатників в Instagram в основному завдяки "знаменитому пляжному танцю", який став вірусним в соціальних мережах. Його танці входять в число декількох "косметичних NFT", представлених в Runiverse, поряд з"неопублікованими саундтреками відомих діджеїв".

  Заміна реальних коней аватарами знаменитостей?

  Незважаючи на запуск Runiverse тільки минулого тижня, Elite Token робить гучну заяву, що її "додаток P2E замінить ставки на коней крипто-стрибками, А коней - знаменитостями".

  На питання про те, чи дійсно компанія бачить у своєму продукті головну роль у ліквідації скачок, представник Elite Token відповів: "у будь-якому випадку, це нахабна ідея, і схоже, що у них є хороший шанс домогтися цього".

  Притримайте коней.

  "Це здається смішною пропозицією з їхнього боку", - глузує одне джерело в галузі, яке попросило про анонімність.

  Чад Бейнон, який стежить за тенденціями в гральному бізнесі в якості керуючого директора фінансової компанії Macquarie Group, запропонував більш зважену оцінку. 

  "Я думаю, що клієнт скачок-це дуже лояльний клієнт, який багато в чому відрізняється від iGaming і спортивних ставок", - стверджує він. "Тут не було великих перехресних продажів. Деякі великі кінноспортивні компанії просто не були успішними в цьому плані, тому я не думаю, що це може вплинути на цю галузь".

  Відклавши в сторону перемогу над стрибками, Бейнон сказав про Runiverse: "ми продовжуємо спостерігати, як збільшуються бази користувачів в таких областях. Якщо це покоління людей буде залучено або зацікавлено в таких продуктах, це може призвести до зростання".

  Однак він попередив, що " у таких речах, як есспорт, всі говорять про величезні адресні ринки і про те, яким великим буде цей простір, і це триває вічно. І я відчуваю, що esports на багато років випереджає те, що може статися з Runiverse".

  Наслідки недавнього обвалу криптовалют

  Недавній крах криптовалют, в ході якого були розпродані сотні мільярдів доларів в цифровій валюті, був сприйнятий як ризикована інвестиція в технологію, а не як щось, що можна віддати за напій з кофеїном по дорозі на роботу.

  "Криптовалюти повинні були стати заміною фіатних грошей. І я думаю, що в цьому відношенні вони не досягли успіху", - сказав колишній голова Федеральної резервної системи Бен Бернанке в недавньому інтерв'ю CNBC. "Тому що якщо б біткойн був заміною фіатних грошей, ви могли б використовувати біткойн для покупки продуктів. Ніхто не купує продукти за допомогою біткойнів, тому що це занадто дорого і незручно. Тому я не думаю, що біткойн стане альтернативною формою грошей. Він буде існувати до тих пір, поки люди вірять і хочуть спекулювати".

  "Компанії не люблять працювати з валютами, в яких спостерігається така волатильність. Я думаю, що [крах] відтермінує прийняття", - сказав Бейнон. "Поки ми не побачимо якийсь тип стабільних криптовалют, буде зберігатися скептицизм".

  Ставки в спортивних букмекерських конторах з використанням криптовалют дозволені в Вайомінгу, а деякі оператори, включаючи Barstool, дозволяють клієнтам робити кріптовалютні депозити в таких штатах, як Колорадо, хоча цифрові долари конвертуються в еквівалентну американську валюту до того, як ставки будуть зроблені.

  Але "хоча прийом кріптовалютних депозитів дає ряд переваг спортивним книгам", - сказав керуючий партнер Sharp Alpha Advisors Ллойд Данциг, - "в даний час на шляху широкого поширення стоять серйозні проблеми, включаючи тривалий час транзакцій, волатильність цін на активи і перешкоди KYC".

  "Головна проблема зараз полягає в тому, що компанії не хочуть тримати криптовалюта на своєму балансі", - говорить Бейнон. "Це досить складна річ, тому що в бізнес-моделі [спортивних ставок] бувають випадки, коли компанії можуть тримати сотні мільйонів доларів готівкових депозитів від своїх клієнтів. Я не думаю, що вони коли-небудь захочуть тримати такий же рівень криптовалют".  

  "Для компаній, які намагаються отримати перевагу або завоювати частку ринку, це більше маркетинговий прийом, ніж щось, що може зрушити справу з мертвої точки. Для деяких невеликих компаній це не буде сюрпризом, але я не очікую, що Caesars або MGM приймуть криптовалюту".

  Заминки NFT і воронка придбань

  Для кращого або гіршого, криптовалюта і спорт тепер тісно переплетені. 

  Назва кріптовалютной біржі FTX красується як на домашньому Харді команди Miami Heat, так і на футболках суддів Вищої ліги бейсболу, а Crypto.com є однойменним спонсором арени в Лос-Анджелесі, раніше відомої як Staples Center, а також Гран-прі Майамі Формули-1. Відомі спортсмени, такі як Стеф Каррі та Том Брейді, стали крипто-євангелістами, причому останній запустив гучну лінію NFT з DraftKings. 

  Зближення атлетики і НФТ почалося дещо невдало, як на DraftKings, так і в футбольній Прем'єр-лізі, де один зацікавлений учасник сказав, що йому "краще інвестувати в упаковку хот-догів", ніж в метавселенную Cryptodragons.

  Незважаючи на ці проблеми, DraftKings не втрачає надії - принаймні на даний момент.

  "DraftKings, здається, має інше бачення того, хто вони є", пояснює Бейнон. "DraftKings вважає себе Amazon або Apple, які продовжують створювати нові продукти і розширювати їх можливості, в той час як багато їхніх конкурентів вважають себе ігровими компаніями. DraftKings не вважає себе просто ігровою компанією. Вони є компанією, яка тестує і навчається.

  "Мета всього цього - знайти те, що можна використовувати у воронці залучення [клієнтів]. Знайти спосіб спілкуватися з гравцями, пропонувати їм продукти, які їм подобаються, і здійснювати перехресні продажі інших продуктів. У них є бізнес на ринку, який вони тільки що почали, і вони були досить відкриті в плані:"він може розвиватися в різних напрямках". Зараз це тільки NFT".

  Що стосується конкурентів DraftKings, Бейнон сказав: "Деякі з них дотримуються своїх поглядів, кажучи, що у них є хороші зв'язки з роздрібними та онлайн клієнтами для спортивних ставок або iCasino, і більшість компаній заявили, що на даний момент вони не зацікавлені в цих нових підсекторах".


  Свободная публикация материалов сайта при условии наличия ссылки на сайт. Здесь общение с автором проекта по вопросам рекламы,  развития и поддержки проекта, обмена информацией, авторских прав - в контакты. Почта администратора сайта - evgeniy@fedoroff.net. Статья 29.4 Каждый имеет право свободно искать, получать, передавать, производить и распространять информацию любым законным способом. Перечень сведений, составляющих государственную тайну, определяется федеральным законом. © fedoroff.net  

  Категория: Украина | Просмотров: 570 | Добавил: Отлично | Рейтинг: 10.0/500